ORGANIZACJA ZAJĘĆ

CEL
Indywidualne podejście do klienta jest podstawą skuteczności, dlatego współpracę rozpoczynamy od szczegółowego określenia oczekiwań, potrzeb i celu naszych Klientów. Następnie wspólnie wybieramy najbardziej optymalną metodę nauczania języka obcego.

LOKALIZACJA I TERMINY ZAJĘĆ
Szkolenia prowadzimy w naszej szkole lub na terenie Państwa placówki w dogodnych dla Państwa terminach.

POZIOM
Współpracę rozpoczynamy od przeprowadzenia testów kwalifikacyjnych określających poziom znajomości języka. Określenie poziomu wraz ze znajomością oczekiwań pozwala nam wybrać podręcznik, materiały uzupełniające oraz lektora polskiego lub native speaker’a.

KONTROLA I OCENA POSTEPÓW  
Przeprowadzamy regularne testy cząstkowe, a każdy semestr kończy się testem semestralnym obejmującym cały materiał zrealizowany w trakcie zajęć. Zaliczenie testu semestralnego jest obowiązkowym warunkiem rozpoczęcia nauki na kolejnym poziomie.

Wśród wszystkich naszych słuchaczy przeprowadzamy kilka razy w roku anonimowe ankiety, które oceniają poziom prowadzonych przez nas zajęć oraz zadowolenie naszych klientów. Po każdym semestrze otrzymują też Państwo raport dotyczący frekwencji i sprawozdanie z postępów w nauce słuchaczy. Na życzenie słuchaczy wystawiamy świadectwo MEN potwierdzające ukończenie kursu na danym poziomie wraz z oceną końcową.

LEKTORZY pracujący w CITYSCHOOL to dobrze przygotowani i wykształceni nauczyciele. Minimalne wymagania to wyższe wykształcenie związane z wykładanym językiem i doświadczenie w nauczaniu. Dobry kontakt lektora ze słuchaczem uważamy za rzecz o pierwszorzędnym znaczeniu dla postępów w nauce. Najwyższą wartością firmy są Ludzie. Dokładamy wszelkich starań, aby pozyskać wykształconych i doświadczonych lektorów.

OFERTA CENOWA
Lekcja (45 min.): 65 - 75 zł
Zajęcia (90 min.): 130 - 150 zł

Podane ceny to koszt szkolenia jednej grupy Słuchaczy, każdorazowo kalkulowane są na podstawie miejsca i godzin prowadzenia zajęć, ilości grup oraz programu nauczania.

Liczebność grup wynosi od 1-10 osób.

Kursy językowe są zwolnione z podatku VAT.

Uczymy między innymi:
Elektrim Telekomunikacja, Emmerson, Expander, H&M Hennes & Mauritz, Makro Cash & Carry Polska, MVV eternegy, Nordwaggon, Novartis, POLCARD, Tetra Pak, Vimar, szkoły publiczne i prywatne, publiczne i niepubliczne przedszkola i wiele innych...

Cityschool Placówka Oświatowa - Al. Jerozolimskie 44 lok. 1029 - 00-024 Warszawa